| OnePiece a întrebat:

Ce telefon aveti? Sunteti multumiti de el?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

HTC Desire 510. Foarte multumit.
Daca este un sondaj ar trebui sa participi si tu.

| OnePiece explică (pentru darrio2007):

Eu am un Huawei P9 lite de 4 luni si merge ca in prima zi.

| GabiDumitrescu a răspuns:

ZTE Open C. La cit am dat pe el fix in saptamana lansarii si avand in vedere ca in primavara face 3 ani, e brici.

| Sn4k3 a răspuns:

Huawei P9 Lite, foarte.

| Pool77 a răspuns:

Samsung Galaxy S6 Edge, merge brici.
Ruleaza fluent orice fel de joc, camera exceptionala, bateria este o mizerie, in rest sunt multumit de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy S7 Edge, sunt extrem de multumit de el, ca si telefon de rezerva un J5 2015, tot foarte ok.
Inainte am avut un Iphone 6s, impecabil pot spune, chiar singurul telefon de la Iphone care m-a incantat in adevaratul sens al cuvantului.

| RaduMihaiRadu a răspuns:

Am un s5 cumparat de nou si pot spune ca e ca un tanc. Merge la fel ca si in prima zi. Toti senzorii sunt buni si sunt super fericit de el. L-am scapat in apa, a facut cunostiinta cu orizontala si a incasat multe cazaturi pe scari. E genial.

| Adiq a răspuns:

Sony Xperia Z, altul n-am deci e ok.

| andreit05 a răspuns:

Am LG G4. Sunt super multumit.

| AnetteBurnier a răspuns:

Am avut ceva telefoane pana acum. Cel mai mult mia ținut SAMSUNG-ul. Am avut pana acum cateva zile,, Samsung Galaxy Core Prime". Foarte bun. Mi-a ținut 2 ani, dar sunt sigură ca tinea mai mult daca nu il duceam la decodat. Totusi, inca il mai am si merge foarte bine, dar numai am pozele sau mesajele pentru ca a trebuit resetat de la zero. Acum am,, Samsung Galaxy J3". Mie-mi pare bun. Merge bine, are functii avansate. Sunt multumita de el, si nu l-as schimba.

| Cotiuga_Maria_1991 a răspuns:

Samsung galaxy S4 am si ma multumesc cu el
Are foarte multe optiuni si spatiu(nu am card)