| costel121 a întrebat:

Ce telefon credeti ca e mai bun? Samsung Galaxy Grand 2 sau Samsung Galaxy S3 Neo? Stiti si alte telefoane bune la un pret asemanator?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S3 Neo, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......dkyetl.php

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Dintre cele 2 îţi recomand S3 Neo. Dar, dacă vrei un telefon mai bun de cât cele 2 şi la acelaşi preţ îţi recomand LG G2 Mini.

| gelu1970 a răspuns:

Samsung Galaxy Grand 2 e ceva mai performant in comparatie cu s3 neo

| sMecki1000 a răspuns:

Samsung Galaxy S3 Neo. Eu am si sunt foarte multumit

| RenataIoana a răspuns:

Buna!winking
Daca e sa alegi dintre telefoanele pe care le-ai mentionat tu eu zic sa-l alegi pe Samsung Galaxy S3 Neo pentru ca este mai performant si are mai multa memorie!
Eu, spre exemplu iti recomand un Samsung Galaxy Core Prime! Costa in jur de 600 lei dar este foarte performant si bateria se consuma foarte greu! Iti spun asta din propria experienta pentru ca si eu am modelul astawinking
Sper ca te-am putut ajuta! Te puup! :*