| Alecsx25 a întrebat:

Ce ati alege intre Samsung Galaxy Grand si Samsung Galaxy S2 Plus? Stiti telefoane asemanatoare, mai bune.? Pana in 1000-1100 lei. Funda celui mai concret raspuns(comparatie, motive).

Răspuns Câştigător
| IepurassDragalass00 a răspuns:

Sunt noua pe TPU si nu cunosc prea bine membri acestui grup... dar ma descurc destul de bine la telefoane : Dintre Samsung Galaxy Grand si Samsing Galaxy S2 Plus, mai bun este Samsung Galaxy S2 Plus. Alte marci mai bune, decat Samsung si care se incadreaza la pretul pe care tu l-ai zis nu sunt. Ar mai fi ca marca HUAWEI dar pretul lor este mult mai ridicat. Eu iti spun ca mai bun este Samsung Galaxy S2 Plus. Bafta in ati alege telefonul. Poate imi dai mie fundita, multumesc.

2 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Pai daca dai 11 mil pe un tel de ce nu mai pui inca 4-5 si iei S3?
daca vrei sa te limitezi la bugetul ala da S2 plus
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com

| FIORI a răspuns:

S2 plus.
E mai capabil decat grandul
Verifica o comparatie pe gsmarena sau un benchmark.