| ProJect14 a întrebat:

Ce telefon cu touch` imi sugerati, vreau unul cu android bun :3 si rezistent big grin. Am un buget de 500 de lei. Funda!

P.S. telefonele Nokia gen Asha 311 au android sau au vreun sistem de operare bun prin care sa poti juca jocuri bune si sa aiba ceva gen magazin play big grin

Răspuns Câştigător
| Cronki a răspuns:

Daca mai pui 150 la bugetul tau ai putea achizitiona o bijuterie de telefon! Lasa tu Nokia deoparte, caci viitorul sta in tehnologie serioasa!
Recomand acest telefon:
http://www.dualsim.ro/......oducts.php
Daca nu ai auzit de LENOVO, pot sa iti spun ca este o marca lansata de IBM, deci de incredere! Tehnologia cu care vine echipat LENOVO depaseste chiar si cele mai cunoscute marci!
Sau la 800:
http://www.dualsim.ro/......oducts.php

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nokia nu are android.Are symbian.Cumpara-ti ceva de la Samsung.

Răspuns utilizator avertizat
| HoriaToma a răspuns:

Telefonul meu Nokia n 97 mini,full(casti,cablu de date,suport de masina,incarcator de masina, cutie), inca un an jumatate garantie, impecabil, nota 10/10, il am de jumatate de an. insa nu iti cer 500 lei, ci 450. Ce zici?

| HoriaToma a răspuns:

App,are si tastatura qwerty, eu am dat 9 milioane pe el, insa, am nevoie de bani acum.In magazin este aprox. 10 milioane

| GreenPannnda a răspuns:

Salut happy Deci am o prietena care la fel dorea un telefon bazat pe Android. Si i-am propus Samsung Galaxy Ace - GT S5830 i... Deci are Android 2.2, insa poti face upgrade la 2.3. Camera are 5MP - ceva foarte bun laughing si apoi pe linga toate, e rezistent avind Gorilla Glass(practic indistructibil) + are si 3G. Dupa parerea mea acesta este un telefon fain, chiar foarte fain! (y)! Nu vei regreta daca ti-l vei cumpara happy Succes si Bafta! Fundita?winking