| Dragobeta a întrebat:

Ce telefon este cel mai puternic in prinderea semnalului?

Răspuns Câştigător
| ReddY25 a răspuns:

Samsung-urile

5 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Vazusem ca chipurile de qualcom ar avea cea mai buna performanta deci un Samsung cu snapdragon probabil ar avea cele mai bune rezultate dar realitatea e ca diferentele sunt prea mici sa conteze la nivelul premium. Pe scurt iti poti lua orice telefon mai scump (gen peste 3000 de lei) si o sa fii ok.

| Dragobeta explică (pentru RoCkKiD):

Multumesc. Dar peste 3000 e deja cam mult. Nu sunt copil, nu ma subventioneaza tata.

| RoCkKiD a răspuns (pentru Dragobeta):

Daca vrei ceva ce este "cel mai bun" la orice deja te duci in teritoriul de premium..si din pacate premium costa.

| Cavaler001 a răspuns:

Semnalul tine si de operator nu doar de telefon. Degeaba ai Iphone 15 PRO daca esti abonata la cel mai slab operator si esti in vacanta prin fundul tarii happy