| Anonim13344 a întrebat:

Ce telefon este mai bun :Nokia Lumia 520 neverlocked sau Allview E2 Living?

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Nokia Lumia 520, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5322&idPhone2=6861

Totuşi, eu NU prea agreez telefoanele cu Microsoft Windows Phone deoarece sunt foarte PUŢINE aplicaţii/jocuri pentru acestea :(

Toate cele bune.

| Anonim13344 explică (pentru bursuc001):

Dar Sony Xperia X10?

| bursuc001 a răspuns (pentru Anonim13344):

Tot Nokia Lumia 520 aş alege deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5322&idPhone2=2964

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia

| AleXzpm a răspuns:

Salut
520 este mai o alegere mai bună, Allview o să se blocheze de mai multe ori comparativ cu 520... (nu mă înțelege greșit si 520 se blochează dar nu la fel de des), 520 are camera mai bună și este mai solid.

Spor

| Blogste_Blogste_1984 a răspuns:

Parerea mea este ca Allview este un telefon foarte reusit iar brandul Allview are o ascensiune importanta in ultimul timp.
www.Blogste.com