| Mariuss32 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati la pretul de 700-800 lei? Sa se gaseasca la toate magazinele Orange, Vodafon, Cosmote si Germanos. Nu online, sa fie la liber si maricel... 5" daca se poate. Funda!

1 răspuns:
| Robert_Muset_1993 a răspuns:

Nu se merita sa investesti bani in telefoane noi. Din momentul in care ai iesit cu el in mana din magazin dupa ce l-ai cumparat, valoarea ii scade fulgerator la 4-5 milioane. Ia unul la mana a 2-a si bucura-te de el. Sunt destule telefoane bine intretinute daca de asta ti-e frica. Recomand un S3 sau un Sony Xperia T. Depinde ce vrei sa faci cu telefonul ala.