| Gabica a întrebat:

Ce telefon imi recomandati pana in 1000 lei?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| kitty00 a răspuns (pentru Happy_5226):

Cu 1000 ron fix? rolling on the floor M-ai făcut curioasă...

| Gabica explică (pentru kitty00):

De fapt m-am uitat pe net si e 999.98 leirolling on the floor

| kitty00 a răspuns (pentru Gabica):

Bă deci am rămas încurcată.Vă ţin eu minte pentru asta... A, ba nu, stai. Bă mă bucur că nu e 666, 68 lei. Sau 666, ceva lei. Sau 969, 69... Mai merge aşa.

| P4u1 a răspuns:

Eu mi-am luat un iphone 4 la 950 de pe okazii si sunt foarte multumit! Uita-te si tu poate gasesti un telefon pe placul tau! http://www.okazii.ro/