| vasyyyyyy a întrebat:

Ce telefon imi recomandati pana in 1500 lei, cu android, rezistent, de calitate si de noua generatie? rog seriozitate si raspunsuri de la cine are habar.DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Pam_Pam_Zummy_1992 a răspuns:

Am avut toate galaxy-urile posibile, parerea mea e ca s3 (normal) si s4 mini sunt cele mai bune telefoane raport calitate/pret. Le-am avut pe ambele si nu am fost dezamagit de ele! iar la mana a doua s4 (mare) mi se pare cel mai bun.Bafta in alegerea ta!

| vasyyyyyy explică (pentru Pam_Pam_Zummy_1992):

Ce imi mai poti spune de S4? avantaje/dezavantaje?

11 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

LG Google Nexus 4.
Eu am o parere super buna despre telefonele LG.

| CM7YRE a răspuns:

Cea mai optima si buna varianta ar fi un S3 http://bit.ly/1fKciTC Are Android, e de noua generatie chiar daca a iesit S4, ruleaza aplicatiile foarte bine, poze bune, nu prea ai la ce sa te plangi de el. Si se-ncadreaza fix in bugetul tau. Incearca sa-l iei de la eMAG, daca nu-ti convine il poti returna.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

S3, e foarte bun.

| HaKa93 a răspuns:

Un s4 mini, un HTC one mini, s3 depinde pentru ce vrei sa il iei. sunt foarte multe. totul tine de gusturi

| emrys369 a răspuns:

Samsung s 4 mini, nu e mate in china ca celelalte dar mai trebuie sa pui inca 40 sau 50 si ceva de lei dar merita

| ElennaGlc a răspuns:

Eu iti recomand un telefon cu windows 8. un Nokia lumia

| vasyyyyyy explică (pentru ElennaGlc):

Ce parere ai de galaxy s3? cam la asta m-am gandit sa mi-l iau

| Butnariu_Ovidiu_1996 a răspuns:

Poate Oppo Find 5 sau Allview X1 Soul, sau orice Allview(am All. P5 Quad si sunt foarte multumit de el).

| adrianpolice a răspuns:

Samsung galaxy s3 mini sau un s2