| mariucaeli a întrebat:

Ce telefon sa aleg dintre
Samsung galaxy S7, Samsung galaxy S6 edge, Iphone SE

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Alege cu încredere Samsung Galaxy S7.

| AndreyChristian a răspuns:

Samsung galaxy s7
Deoarece am inteles ca e mai bun decat s6 edge si iphone se este la fel ca iphone 5s...am eu iphone se

| Curioasa200304 a răspuns:

Depinde, din propria mea experienta Samsung Galaxy S6 Edge are ecranul foarte sensibil, nu l recomand! Dar eu prefer Samsungul Galaxy S7 este foarte bun, momentan nu are probleme si in legatura cu Iphone ul : mie nu mi le plac de loc dar daca vrei design amandoua sunt foarte bune dar gandeste te ca Iphone ul nu i a virusi, depinde de preferintele tale, (pe ce te ai invatat deoarece amandoua sunt extrem de diferite la meniu si e greu la inceput sa te obisnuiesti), succes!

| Razvan23t a răspuns:

Eu ti-l recomand telefonul Samsung Galaxy S7 pentru ca este abia lansat si o sa pari cool cu el, in plus e mai bun decat S6 Edge sau Iphon SE