| Kolors a întrebat:

Salut.Ce telefon sa aleg dintre :
-Samsung galaxy s6 edge plus
-Samsung galaxy note 5
-iphone 6s plus

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Dacă vrei performanță alege cu încredere Note 5.

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

-iphone 6s plus pentru ca are icould si pentru ca e mai cool sa ai iphone decat Samsung

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre cele 3 modele ( menţionate de tine ) Samsung Galaxy Note 5 (64GB) este mai performant d.p.d.v. tehnic.
Totuşi, eu aş alege Samsung Galaxy S6 Edge ( simplu, de 128 GB) deoarece este PUŢIN mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| alexandrualind a răspuns:

Eu iti recomand un telefon foarte performant care se numeste iphone 6s plus.

Toate cele bune!

| CravataAlbastra a răspuns:

Samsung galaxy s6 edge plus.
As avea multe argumente tehnice in afara faptului ca arata cel mai bine la aspect ( cu ecranul curbat ).
-Este mai bun ca Samsung galaxy note 5, este aparut dupa, este ultimul Samsung aparut pe piata!
-Este mai bun decat iphone 6s plus din toate punctele de vedere. Si ca performanță si ca rezistenta, aspect etc. Iphone-ul este apreciat in general pentru ca este popular din cauza ca multe vedete il cumpara. In rest ...Nu l-as alege.
Daca as avea buget sa-mi iau orice telefon, mi-as lua SAMSUNG GALAXY S6 EDGE PLUS!

Răspuns utilizator avertizat
| CravataAlbastra a răspuns (pentru Kolors):

Lol
Atunci de ce l-ai pus la intrebare? laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| CravataAlbastra a răspuns (pentru Kolors):

Te contrazici singur/a. laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| CosmiinTezeu a răspuns:

Samsung edge 6 + le intrece si la aspect si la calitate eu unu sunt foartr multumit de al meu

| HelenElen a răspuns:

Lenovo