| Batista43 a întrebat:

Saltu,TPU.Dau funda. Vreau sa stiu care este mai bun; un iPhone 4 sau un Samsung Galxy SII?

Răspuns Câştigător
| Adiiiiiii69 a răspuns:

Eu ti-as recomanda S2 dar Iphone 4 este ceva mai bun depinde de ce preferi IOs sau Android.

5 răspunsuri:
| Rubyrubyy a răspuns:

Pai eu as zice ca ambele sunt bune ...Doar tu alegi Samsung Galaxy SII (andoid) sau iPhone (Ios) pai eu am iPhone 4 si ti-as recomanda sa iti cumperi un Samsung Galaxy SII decat iPhone cred ca e mai bun.

| xAlessia a răspuns:

Buna!
Pai ambele sunt bune, dar depinde doar de tine.ce iti place mai mult android sau Ios ..Eu am Iphone5 si nu as mai trece la android.big grin iar la iphone daca mai ai 5 % la baterie poti sa fii sigur ca te mai tine mai mult de jum de ora.big grin

| atomescu a răspuns:

As merge mai degraba pe iphone 4 decat pe galaxy s2.

Uite aici si parerile celor care au mai cumparat iphone: http://bit.ly/1i4QmIe

| Dragooos a răspuns:

Clar. Iphone 4, eu unul am avut si Samsung si nu ma factu ferm multumit. Acuma am un iPhone 4 32 Gb newerlock si sunt foarte multumit tin sa ontrazic unele intrebari de aici ca ar merge Samsung mai bie, adica mie nu mi s-a parut deloc asa sad + ca si la dizain nu le poti combara happy iPhone e cu 4 clase peste el happy acum depinde si de ce vrei tu mie imi place tare mult iOswinking succes

| BudianDenis a răspuns:

Galaxy SII, are procesorul mult mai bun decat cel al iphone-ului si camera e mai buna de asemenea, plus ca e de 10 ori mai rezistent decat iphone-ul si bateria nu se descarca asa usor.