| AnOnImUl321123 a întrebat:

Cei care au telefon HTC Desire 516, 510, 500..etc. Legat de sunet, atunci cand dau sa sun la cineva sau cand ma suna cineva, nu se aude tare..adica trebuie sa ma chinui sa il aud clar chiar daca dau la maxim volumul. Exista undeva in setari ceva de reglare a sunetului? Sau pentru sonerie, aatunci cand ma suna cineva sa se auda mai tare, de unde pot regla asta. daca pot?
Funda si va rog raspundeti detaliat. Multumesc!

1 răspuns:
| mvagsmservice a răspuns:

Da daca boxa este performanta ai nevoie de Root și de o aplicație special. Pentru mai multe detalii accesați fb.me/mvagsmservice