| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumparat un telefon cosmote smart xceed si vreau sa va rog sa imi spuneti cum as putea regla volumul. La youtube se aude foarte incet orice melodie si am dat pe maxim volumul din butoane. Mai exista si alte setari? Ore se va auzi incet si cand va suna? Momentan nu am cartela.

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

In acest caz mai poti cauta in manualul de instructiuni(l-am cautat pe net si nu l-am gasit) la sectiunea setari telefon/volum sau sa mergi la un magazin Cosmote poate te ajuta ei. Daca e necesar o sa-ti inlocuiasca telefonul.Sa ai la tine actele de cumparare(contract/garantie/bon fiscal/etc) thumbs up

4 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Ca orice player si cel folosit de youtube
are un volum propriu.Este un semn ce reprezinta un difuzor in stanga jos langa contorul player-ului.Atinge acolo si vezi daca nu e pe jumatate sau mai putin.

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

P.S.Volumul soneriei nu ere legatura cu volumul folosit pe net. Ar mai fi o posibilitate ca telefonul sa fie defect.Incearca cu casti dar sper sa nu fie cazul sa-l schimbi. thumbs up

| Ioana_Monica_Codreanu_1987 a răspuns (pentru stlucian):

Am cautat semnul difuzorului si nu l-am gasit nicaieri. piesa merge foarte tare in casti, dar cand scot castiile se aude exagerat de incet. ce as putea sa fac?

| stlucian a răspuns (pentru Ioana_Monica_Codreanu_1987):

In acest caz mai poti cauta in manualul de instructiuni(l-am cautat pe net si nu l-am gasit) la sectiunea setari telefon/volum sau sa mergi la un magazin Cosmote poate te ajuta ei. Daca e necesar o sa-ti inlocuiasca telefonul.Sa ai la tine actele de cumparare(contract/garantie/bon fiscal/etc) thumbs up

| Ioana_Monica_Codreanu_1987 a răspuns:

Am incercat ca sa caut semnul difuzorului a youtubului dar nu l-am gasit nicaieri. In casti melodia se aude tare, dar fara casti se aude foarte incet. Ce solutie exista?