| sergiu_9343 a întrebat:

Cine are sau a avut Huawei P8 Lite, pareri, merita e bun?

Răspuns Câştigător
| Clorox a răspuns:

Nu te mai lua dupa lume, orice actualizare este buna, (Well, nu chiar toate), dar spun sa nu te mai iei dupa altii, telefonul este foarte bun, si actualizarea te ajuta, in cel mai rau caz daca o actualizare are bug'uri sau alte chestii o sa apara alta actualizare care o sa remedieze problemele, pentru asta sunt actualizarile in general, remedierea problemelor!

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Foarte bun, nu am ce sa zic despre el!

| sergiu_9343 explică (pentru Clorox):

Telefonul a venit cu update-ul facut sau l-ai facut tu? Daca l-ai facut tu mergea mai bine inainte sau acum pentru ca am auzit ca unele persoane au avut probleme cu wirlesul dupa update

| Clorox a răspuns (pentru sergiu_9343):

Nu te mai lua dupa lume, orice actualizare este buna, (Well, nu chiar toate), dar spun sa nu te mai iei dupa altii, telefonul este foarte bun, si actualizarea te ajuta, in cel mai rau caz daca o actualizare are bug'uri sau alte chestii o sa apara alta actualizare care o sa remedieze problemele, pentru asta sunt actualizarile in general, remedierea problemelor!

| Illuminati2016 a răspuns:

Taicaso lu un prieten l-a aflat sub un copac cineva l-a pierdut așa că i l-a dat fiului și am văzut telefonul este foarte bun