| petrudajbog a întrebat:

Cine imi mai poate da variante la intrebarea asta va rooooogggggggggggCum pot resofta un Nokia n96 care nu se deschide deloc?

Cand al bag la incarcat imi apare ca ancarca apoi cand incerc s-al deschid imi apare o imagine dupa aia se stinge apoi ear se aprinde imaginea respectiva si o tine tot asa am ancercat s-al resoftezi dar imi apare s-a deschid telefonul stie vreo cineva cum pot s-a imi resoftezi telefonul va rog frumos

AM MAI ANCERCAT CATEVA VARIANTE DAR NUMI MERGE MAI STIE CINEVA VARIANTE VA ROOOOOOGGGGGG

5 răspunsuri:
| thebiggesttroll a răspuns:

Trebuie dus la un specialist ca Nokia n96 nu se resofteaza cu cablul de date...Deci trebuie sa-l duci la service.Bafta

| Mox112 a răspuns:

Pai fi atent intr-o parte saujos sau sus este o gaurica de grosimea unui ac baga acolo unu si e resoftat
funda?

| petrudajbog explică (pentru Mox112):

Ce gaurica? ca singura gaurica este de la microfon

| HaMaCenTER a răspuns:

Poate e de la placa!

| petrudajbog explică (pentru HaMaCenTER):

Nu cred ca imi arata cum ancarca si an timp ce imi arata ca ancarca daca ai dau la playeru muzical cu butoanele alea de sus imi apare playeru doar ca nu am muzica pe le