| anonim_4396 a întrebat:

Cine mă ajută, nustiu cum am sters magazin play ( chiar daca stiu ca nu se poate ) si nustiu cum sa fac sa îmi apăra din nou. Heelp

Răspuns Câştigător
| scx a răspuns:

Cum a spus si dario..varianta cu revenirea la setarile din fabrica cred ca e cea mai buna.si eu am patit ca tine si pur si sinplu l-am downloadat de pe net si merge pana in ziua de azi...cauta pe youtube how to download google play

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Revenire la setarile din fabrica.

| catalin231998 a răspuns:

Pai posibil sa nu-l fi sters. Ori l-ai ascuns sau ai telefonul rootat si la sters. Infine descarca-l de pe net

| stefaniastefi a răspuns:

Downloadeaza-l de pe net, din nou.