| idontcareeeeee a întrebat:

Din greseala mi-am sters de pe ecranul telefonului ceasul.
Nu stiu cum pot sa il fac sa apara din nou, am descarcat de pe Magazin Play ceasuri, dar nimic. Pot sa il readuc? Sau cel putin sa pun altul nou?

Răspuns Câştigător
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Depinde ce telefon ai. incearca sa tii apasat pe ecran, posibil sa iti apara niste aplicatii care le poti pune pe fundal. acolo ar trebui sa se alfe si ceasulwinking

| Smeu_Floarea_1956 a răspuns (pentru GiveMeYourPussy):

Samsung grand el plus dual

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tine apasat pe ecran si intra la Widgets android.Cauta ca acolo este.

| Andreibobo a răspuns:

Cauta Widgets in setarile de pe ecranul principal si o sa il gasesti acolo.