| Robert01_6486 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu setarile la internet pentru telefonul Samsung Wave M s7250? Si setarile pentru Wi-fi.

2 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Setarile de Internet ar trebui sa le primesti gratuit de la operatorul tau de telefonie mobila.

La Wi-Fi este simplu: cauti in setari optiunea Wi-Fi, il activezi, cauti un Hot-Spot, te conectezi, iar daca este necesar, introduci parola.

| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

Stai stai stai nu ai nevoie de nici o setare de nimic happy sa-ti dau un exemplu eu mi-am cumparat un Samsung star 2 tot cu wifi si ma joc pe net fara nici o setare happy sa-ti explic
1)iei telefonul in mana happy
2)te duci in setari si activezi wifi
3)dupa ce gaseste un rutter wifi il selectezi si introduci parola apoi o sa-ti apara ca semn de confirmare o antena sus in para de stare si apoi te poti juca FUNDA