| SirOne a întrebat:

Cum anulez parola de la tach-scream la Samsung galaxy
raspunsul cel mai rapid primeste fundahappy

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Touchscreen se scrie.Intra tot acolo de unde ai setat-o.Si ii dai disabled.

| alexs99 a răspuns:

Dai la setari, la setari blocare ecran introduci parola veche si dai la dezactivare blocare.

| MaStErShOt a răspuns:

Meniu-setari-securitate-setare blocare ecran-dezactivare

| vladutik a răspuns:

Stiu ca o sa iau multe voturi negative la acest comment dar nu exista tach-screamlaughing e touch-screen

| TheMafiotu98 a răspuns:

In primul rand "tach-scream" se scrie touch-screen, la mine l-am scris gresit de multe ori si dupa mi-a aparut ceva sa-mi scriu contul Google l-am scris si dupa mergea.

| Bycar a răspuns:

Mai stii parola?

| SirOne explică (pentru Bycar):

Nu din 4cifre era