| CataSimaSima a întrebat:

Cum fac sa prind semnal mai bun la wifi? am un Orange pasadena si prinde mai repede semnal wifi decat un Samsung galaxy s3...? stiti vreun program sa prind semnal mai bun?

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Nu cred ca e vorba de un program anume cat de antena interna a telefonului, cat e de buna si in ce stare se gaseste.
Incearca sa pui o moneda, de 10 bani sa zicem, pe spate, in partea de sus a telefonului, daca se simte vreo schimbare la semnal si creste inseamna ca antena aia e problema.