| GulDan a întrebat:

Cum imi dau seama cati euro am pe telefon?

De exemplu,sa stiu daca pot dona, a da la cineva ...etc. vreau sa cumpar ceva cu 5 euro...da nu stiu cum aflu.

2 răspunsuri:
| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Depinde pe ce retea esti.
Scrie pe google,, numar credit" si reteaua in care te afli

| bogdanmatei33 a răspuns:

Salut,

Depinde pe ce retea esti. Daca esti pe Orange pentru cartela este 333 si pentru abonament este 415. Daca ai abonament poti platii oricat iar la transfer ai o limita, depinde de tipul de abonament, platesti factura cu abonamentul + costul suplimentar. Iar pentru cartela dai la 333 vezi creditul disponibil dupa care poti cumpara daca ai credit suficient daca nu reincarci. Sper ca am fost de ajutor.