| PlutonieruTheRealOne a întrebat:

Cum imi deblochez telefonul (Samsung galaxy mini 2) am pus un model din greseala si imi cere email, il bag si apoi nu merge, va rog sa ma ajutati

2 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Nu te complica cu reparatii, cauta pe youtube, eu asa mi-am deblocat telefonul galaxy y, cel mai probabil va trebuie sa-l resetezi, dar cauta

| xFlorin a răspuns:

Trebuie sa te duci la ce-i care repara telefoane, si al meu a fost blocat si l-am facut.Costa in jur de 35 lei. Sper ca te-am ajutat.Bafta.