| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Cum opresc absolut toate notificările de pe telefon?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde de telefon dar in general in Setari este subfolderul "Notificari" care are mai multe subfoldere unde poti opri anumite notificari.
Pentru cele de pe Facebook, Whatsapp, etc eu am procedat astfel: am apasat pe fiecare notificare, lung, am pus pe silentios sau stop si apoi am apasat pe efctuat.

| mihai69 a răspuns:

Îl închizi. Sau îl pui în mod avion.

Răspuns utilizator avertizat
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Setări→ Notificări→ Toate aplicatiile (debifezi)

Sau te referi la notificările de pe TPU?
Setpri cont→
Notificari prin email→Bifezi: Nu doresc să primesc email cand un prieten adauga o intrebare
Putin mai jos, găsesti cum să opresti notificarile pe site:

Notificari site→ defibezi căsuța: Doresc sa primesc notificare cand un prieten adauga o intrebare etc