| mix299 a întrebat:

Cum pot afla numele posesorului unui numar Vodafone, ma tot streseaza prin sms si vreau sa stiu cum il cheama, se poate afla asta?

2 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Ai numărul lui, stresează-l și tu...

| Baton a răspuns:

Nu cred ca poti afla fara sa suni la ei.suna la rel cu clientii si intreaba daca nr respectiv este pe abonament si atunci ai sanse mai mari sa aflii cine e. Daca banuiesti ca e din grupul tau de cunostinte atunci cand esti printre ei suna pe numarul ala si vezi a cui telefon suna.de preferat sa o faci cu numar ascuns.incearca chestia asta de mai multe ori sa fi sigur ca e individul ala. apoi vezi tu cate capace ii dai laughing