| anon2367534564396 a întrebat:

Daca ma duc la un service Orange cu un anumit numar de telefon pot afla datele posesorului acelui numar(adica cum il cheama, unde sta, etc)?

Răspuns Câştigător
| bogdand a răspuns:

Nu!
Numai la politie daca decid ei sa faca mare caz din problema ta happy

5 răspunsuri:
| User a răspuns:

@bogdand daca ai telefonul pe cartela nu cred ca te gaseste politia.

Abh
| Abh a răspuns:

Poti sta linistit, aici nu suntem in filme. Vorbim, totusi, de politia romana.

| viatadecacatt a răspuns:

Nu vrei tu cam multelaughing
adica.cine n-ar vrea
nu cred ca se poate face asa ceva.

| ☺Clau☻ a răspuns:

Daca numarul e pe abonament se poate afla, dar nu au ei voie sa-ti dea asemenea informatii, dar dk e pe cartela nu ai cum afla, poti face ce vrei ca nu afla nimeni.

| anon2367534564396 explică:

E bine!
Pentru ca numarul pe care il am e de la un prieten care e mai glumet(adica suna numere la intamplare si ii injura, etc...), si acum ma suna cineva ca cica a injurat-o prietenul meu si nu a dat cu ascuns si acum ma suna de ma disperasad. I-am explicat ca nu eu am sunato dar nu am avut cu cine sa ma inteleg, si-mi era sa nu inceapa vreun proces sau mai stiu eu ce) big grin