| IuliaIdfkk a întrebat:

Cum pot face print screen pe telefonul Allview A4 Duo?
Multumesc :3

7 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Tine apasat pe power+volum jos astepti cateva secunde si s-a facut prin screen.

| IuliaIdfkk explică (pentru Sofer):

Nu merge laughing...

| Sofer a răspuns (pentru IuliaIdfkk):

Incearca si varianta asta:
Ti apasat Home Button si Power Button (apasati pe ele in acelasi timp).

| IuliaIdfkk explică (pentru Sofer):

Varianta asta am incercat-o prima data pentru ca pe asta o stiam la Samsung si HTC dar la mine nu merge

| SasNetRomania a răspuns:

Ce android ai?
daca nu merge faza cu power si volum jos, posibil ca trebuie sa dai cu mana pe ecran in dreapta spre stanga
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com

| IuliaIdfkk explică (pentru SasNetRomania):

Am android 4.2 jelly bean

| AneleAleira a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, desi sunt sigura ca merge pentru am facut unul fara sa imi dau seama cum.