| AlexN55 a întrebat:

Cum pot sa fac sa mearga YouTube fara sa actualizez Servicii Google Play. Adica Servicile imi ocupa spatiu degeaba! Ajutor!

2 răspunsuri:
| xCatastrophe a răspuns:

Daca ai un telefon cu o memorie mare nu are sens sa-ti faci probleme.
Dar totusi daca intr-adevar vrei sa nu il mai actualizezi ai putea sa-l dezactivezi. Nu sa-l dezinstalezi, sa-l dezactivezi. Nu sunt sigura de acesta solutie, dar incerc-o.
In cazul in care nu fuctioneaza, activeaza-l din nou.

| AliLina2 a răspuns:

Salut,raspunsul este simplu:nu poti..nici macar unele aplicatii sau jocuri nu iti merg fara actualizarea serviciului google play.