| jariana a întrebat:

Cum pot să găsesc clipboard-ul la Samsung Galaxy J5?

Răspuns Câştigător
| GeorgyGeoClau a răspuns (pentru GeorgyGeoClau):

Scuze, am citit gresit....in blogspot era pentru S5... oricum cel mai simplu: te duci in tastatura, vezi ca in stanga langa space e un buton de setari, apesi pe el si undeva e Clipboard-ul.

| GeorgyGeoClau a răspuns (pentru GeorgyGeoClau):

Apesi lung pe butonul de setari, nu intri in ele.

| Tvb_Iulyana_1989 a răspuns (pentru GeorgyGeoClau):

Am făcut și eu asta...Dar acolo unde ții lung apăsat. ..Nu îmi apare decât emoji ..setări.înregistrare.Și semne de punctuație. ...clipboard nici vorba

5 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Intra in mesaje, incearca sa scrii un mesaj, tine apasat pe locul unde scrii, tadam apare si ClipBoardul langa Copy/paste.

| Ghena_Ciprian_1981 a răspuns:

Cum pot intra pe telefonul j5
al femei