| bebe9949 a întrebat:

Cum pot sa imi schimb versiunea de android de pe un Sony xperia u?

3 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Depinde ce versiune ai.Am impresia ca ultima versiune disponibila pentru Xperia U este 4.0.4 asa ca nu o sa poti face update, decat downgrade iar acel lucru nu l vei putea realiza decat la un service gsm.

| bebe9949 explică (pentru AllinaDaniella):

Versiunea aia o am 4.0.4 da nu imi merg mai multe chesti pe telefon. As vrea sa imi pun o versiune mai veche ca si ce anterioara adica 2.3.7 parca. cum as putea sa o pun?

| ajutooorrr a răspuns:

Daca vrei o versiune mai noua la android, fa-ti un update. Daca vrei o versiune mai veche du-l la un sevice sa ti-l faca sa n-ai probleme!