| XoXoSecret a întrebat:

Cum pot sa transfer poze de pe telefon pe stick?

8 răspunsuri:
| gago a răspuns:

Pai iti pui din telefon pe pc, iar din pc pe stick thinking

funda?

| baero a răspuns:

Nu poti direct, trebuie mai intai sa le transferi pe calculator/laptop si dupa accea le transferi pe telefon.

| tpb a răspuns:

Intai le pui pe PC prin bluetooth sau printr-un cablu PC telefon.
Dupa ce le ai pe calculator, le pui imediat pe stick

| Atheea a răspuns:

Cu ajutorul unui cablu de date care in mod normal vine la pachet cu telefonul atunci cand il cumperi. Descarci in pc si din pc pe stick. Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| IulianDornianu61 a răspuns:

Daca telefonul tau are intrare micro usb, iti poti cumpara un adaptor pentru usb 2.0 si prin intermediul lui vei putea baga din telefon direct pe stik.

| AllStar17 a răspuns:

Pai prima data trebuie sa iti pui pozele in computer cu ajutorul unui cablu USB. Apoi bagi stikul in computer si copiezi pe el pozele care le vrei.