| Claudiaaa18 a întrebat:

Cum pun la mesaje, contactele salvate de pe telefon si nu de pe sim, astfel incat sa-mi apara cu tot cu poza, am Samsung galaxy s duos si am avut asa pana mi-am resetat telefonul iar acum nu-mi mai apare sad?
fundalove struck

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Cu placere. Incearca sa intri la contacte, la contactele sim sa vezi daca le poti adauga si lor o poza. Imi pare rau ca nu te pot ghida exact dar nu am modelul acela de telefon sa-ti zic pas cu pas. Daca telefonul face diferenta intre contactele sim si cele din telefon cine stie. Poate vreo setare a fost activata la mesaje sau poate vreo aplicatie ce permitea chestia asta(cel mai probabil, o setare).

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ar trebui sa fie cam ca la S3:
http://www.youtube.com/watch?v=hwi0QvtZcKo
Aveai vreo aplicatie ceva inainte? Vezi daca functioneaza asa.

| Claudiaaa18 explică (pentru CM7YRE):

Multumesc, insa mie in agenda imi apar pozele, dar cand intru la mesaje imi apar numerele de pe cartela nu de pe telefon, daca intelegi ce vreau sa spun puppy dog eyes big grin

| CM7YRE a răspuns (pentru Claudiaaa18):

Cu placere. Incearca sa intri la contacte, la contactele sim sa vezi daca le poti adauga si lor o poza. Imi pare rau ca nu te pot ghida exact dar nu am modelul acela de telefon sa-ti zic pas cu pas. Daca telefonul face diferenta intre contactele sim si cele din telefon cine stie. Poate vreo setare a fost activata la mesaje sau poate vreo aplicatie ce permitea chestia asta(cel mai probabil, o setare).