| jessikz0r a întrebat:

Cum raspund automat la iphone? HELP

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Nu se poate sa raspunda singur sad

6 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Cum adica automat?

| jessikz0r explică (pentru RareşTPUro):

Addica sa raspunda singur laughing fara sa apas pe nimic in 2 3 4 5 secunde

| jessikz0r explică (pentru RareşTPUro):

Mersi...e un telefon trist, mi-am mai demonstrat astalaughing)

| RareşTPUro a răspuns (pentru jessikz0r):

Mie imi plac telefoanele si tabletele Apple big grin

| jessikz0r explică (pentru RareşTPUro):

Si limba romana iti placelaughing) glumesc... da sunt ok pe restul planurilor dar au niste chestii triste de ex bluetoothu sau faza asta..si cu muzica trebuie sa o bag de pe itunes ma enerveaza sunt aiurea...

| RareşTPUro a răspuns (pentru jessikz0r):

Imi place si limba romana, dar cand vorbesti la telefon si asculti o persoana ce spune, nu esti atenta la ce scrii, ci la ce spune persoana cu care vorbesti la telefon... eu pe moment vorbeam la telefon si voiam sa scriu ca mie imi place telefonul iPhone, pe urma am sters pana la telefo"nul" si am scris "anele" fara sa observ ca am uitat sa corectez si "place" fiindca am spus: vorbeam la telefon si nu am fost atent. In fine

Treaba cu bluetooth-ul, nici mie nu-mi prea place, dar exista o aplicatie care se poate transfera cu un Android.

Eu sunt obisnuit cu transferul muzicii prin iTunes... adica mi se pare mai simplu decat sa iau cablu de date, sa conectez la PC si sa bag muzica... eu am facut legatura prin wireless si prin contul Apple fac sincronizarea.Eu Doar WIFI-ul il tin deschis, las telefonul deoparte si bag muzica in iTunes si se sincronizeaza cu iTunes-ul din telefon. Mie mi se pare mult mai simplu.

| RareşTPUro a răspuns (pentru jessikz0r):

Nu se poate sa raspunda singur sad