| LaChatte a întrebat:

Cum sa descarc retrica pentru o simpla rabla touchscreen? am un Samsung GT-5230, n-are android... adica stiu ca era un site pe care doar introduceai nr de telefon!

4 răspunsuri:
| iuyugu a răspuns:

Cauți Retrica pe MagazinPlay. Fundă?

| suntserios a răspuns (pentru iuyugu):

Omu zice ca nu are android si tu il pui sa caute in play store?

| iuyugu a răspuns:

Downloadeaza Aptoide de pe Google Chrome

| SpeedRun a răspuns:

Nu merge, deoarece Retrica asta e o Aplicație originala pentru iOS, valabilă in AppStore, dar se pare ca mai nou cei de la Magazin Play au 'furat' aceasta Aplicație de la Apple, probabil ca din cauza ca multi oameni vroiau poze cu retrica, insa nu aveau bani de iPhone...
In fine, deci daca nu ai Android sau iOS nu poti avea Retrica asta mult dorita. laughing
Ziua Bună! big grin