| Invingatorul a întrebat:

Cum sa imi fac un cont in MICROSOFT pe Nokia Lumia 625
va rog sa ma ajutati as vrea sa imi descarc aplicatii si nu pot findca trebuie sa am un cont.Dau funda pentru cel mai bun si ajutator raspuns mersi apreciez.

Răspuns Câştigător
| RobykaBskf a răspuns:

Ceau invingatorul, ca sa iti faci cont Microsoft trebuie sa intri pe site-ul lor Microsoft se numeste, dai la inregistrare s-a facut contul si dupa aia te poti loga!, funda?

| Invingatorul explică (pentru RobykaBskf):

Pai da dar acolo imi sp ca trebuie sa trebuie sa im cinfigurez famila mea nu stiu cum acolo habar n-am ce sa fac si asa vrea sa imi descarc si eu aplicatii dar nu pot find ca imi tot apare asta... ajuta-ma te rog

| RobykaBskf a răspuns (pentru Invingatorul):

O sa te ajut dar nici funda nu mi-ai dat

5 răspunsuri:
| Mihail_Lucian_1985 a răspuns:

Nu pot sa-mi descarc aplicatii pe telefon