| Gradinaru_Adrian_1982 a întrebat:

Cum se intra in meniul aplicatiilor in timpul unui apel cand este pe tot ecranul? Poate fi minimizat apelul? Pot deschide aplicatiile care au mai fost folosite din aplicatii recente dar nu pot intra in meniu, pe ecran am doar optiunile apelului
telefon Samsung galaxy s5 android 5.0

Răspuns Câştigător
| AlyxandirClaw a răspuns:

Butonul fizic, cel pe care il simți, respectiv butonul principal (cu toate trei mă refer la același buton din mijloc) te duce in meniu și nu întrerupe apelul. Pentru opțiunile de apel le găsești în bara de notificare.

1 răspuns: