| cosmin123456789123456789 a întrebat:

Daca am 500 mb de internet pe mobil pe luna, Imi ajung sa stau cam 2-3 ore pe zi pe harti.(google maps si altele)Daca stau pe harti (ex. google maps)se consuma mai repede megabitii decat daca stau pe facebook?

2 răspunsuri:
| DJMikeGMC a răspuns:

Da, deoarece hartile se desarca continuu, daca vrei harti gratuite cauta sygic are si harti ale romaniei plus ca sygic v12 e in romana cu indrumare vocala

| ArekkusuKage a răspuns:

Din potriva hartile consuma mia putin decat facebook dar eu iti recomand sa folosesti opera mini sau U.C browser consuma mai putin din trafic si se incarca si mai repedewinking