| Oprea_Manu_1996 a întrebat:

Daca am iOS 7.0.4 si vreau sa-mi fac 6.1.3 ce trebuie sa fac? Am iPhone 4s

6 răspunsuri:
| raduradu2014 a răspuns:

Sa ii schimbi softul de la capat. sfat dul la un magazin de schimbat

| NoOneCanStopDeth a răspuns:

Salut, apreciez ca baietii te-au trimis la service happy nu te duce, nu au ce sa-ti faca la el.
Nu se poate face downgrade de la o astfel de versiune, se aude ceva, dar mai asteptam.
Detin un iPhone 5s ios 7.0.4 sfat prietenesc, incearca sa eviti update-urile daca mai vrei sa il folosesti ca telefon, daca nu il ti ca iPod touch.
Nu stiu de ce vrei sa treci la o versiune mai mica, ultimul update e destul de stabil, pe 4s 5 si 5s.

| TheTimeKiller a răspuns (pentru NoOneCanStopDeth):

In toate raspunsurile legate de iphone te-ai laudat ca ai iphone 5s. Nu am vrut sa ma bag sau sa zic ceva, dar esti enervant ...omul intreaba daca poate sau nu sa faca downgrade. Chiar trebuia sa te lauzi cu iphone-ul tau 5s? Si de ce sa evite upgrade-urile? Poate il are neverlock si nu se intampla nimic. Si iOS 7 pe iphone 4s nu merge la fel de bine ca pe 5/5s. Bafta cu Iphone-ul tau 5s!

| Oprea_Manu_1996 explică (pentru NoOneCanStopDeth):

Eu tot iOS 7.0.4 am, dar vreau 6.1.3 pentru ca imi place mai mult. Si chiar vreau sa stiu daca ii pot face downgrade.

| Oprea_Manu_1996 explică (pentru TheTimeKiller):

Deci pot să-i fac downgrade acasa sau nu?

| InvalidShark09 a răspuns:

Du telefonul la un magazin de decodari telkefoane mobile, gsm si roaga-i sa iti schimbe softul.