| DanielleJackson a întrebat:

Dacă blochezi un nr de telefon mai poate suna telefonul sau poți primi apeluri de la nr respectiv?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident că nu. Chiar dacă încerci, vei/va auzi un ton de ocupat.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca l-ai blocat atunci nu mai poti primi si nici trimite apeluri, si nici mesaje.

| darrio2007 a răspuns:

Odata ce il blochezi cum crezi ca mai poti primi apeluri de la el?
De-aia i se spune si blocare.
Of!

| maphiotul a răspuns:

El te suna dar i intra automat ton de ocupat
Iar tie iti apare doar la apeluri pierdute ca te-a sunat numarul respectiv fara sa fii deranjata de vreau sunet sau notificare
Sa nu uiti sa il blochezi si la sms-uri ca se poate bloca