| Droghh a întrebat:

Daca cumpar un iphone de pe site-ul ebay, am vazut ca pretul e mai mic. ce inseamna Sprint, Atat sau Verizon urgent va rog nu stiu ce sa fac

6 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa achizitionezi telefonul cu un abonament Sprint, At&t sau Verizon sa poti lua telefonul la pretul acela.

| stlucian a răspuns (pentru Intruder19):

Nu stiam ca de pe E-bay se pot cumpara telefoane cu abonament! Multumesc! thumbs up

| Intruder19 a răspuns (pentru stlucian):

Se pot cumpara dar nu cred ca oferta la abonament este disponibila si pentru Romania.

| stlucian a răspuns (pentru Intruder19):

E normal doar noi suntem pe "Orange/Vodafone/cosmote".winking

| stlucian a răspuns:

Chiar nu inteleg ce vrei sa spui dar aici ai informatii utile de plata/transport:

http://videotutorial.ro/......ial-video/

jos video :-bd

| Droghh explică:

Problema e ca nu stiu engleza, si nu stiu ce zic ei acolo despre telefon,