| andrey1412 a întrebat:

Daca decupez o cartele Digi Net Mobil (d-aia de la stick) din SIM in Micro SIM, si sa zicem, ca inchei contractu, trebuie cumva sa platesc 100 de EURO sau cat e taxa pentru distrugere? Vreau sa il fac Micro Sim ca sa il bag in tableta pentru internet...

2 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Mergi la ei si-ti da altul gata decupat-il poti folosi si mini si micro.Nu le spui nimic de contract.

| MozZatY a răspuns:

Mergi la RDS si spune-le ca vrei sa folosesti SIM-ul pentru tableta, din cate stiu au si posibilitate de a ti-l schimba in microSIM