| D3ViLMr a întrebat:

Am vazut ca cartelele SIM pot fi decupate in Micro- SIM. E adevarat?
Daca da, unde as putea sa fac asta? ( niste locatii exacte din Bucuresti/ Suceava)
Daca decupez o cartela de la Digi-Mobil pierd din abilitatiile cartelei? ( Pentru ca cei de la digi am vazut ca nu dau cartele mini/nano -sim)

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Poti sa iti cumperi asa ceva http://www.ebay.in/......0953822438 sau te duci la orce service gsm si o sa iti taie baietii cartela. Nu pateste nimic cartela pentru ca ii taie din plasticul de pe langa cip.

1 răspuns: