| FaraSperantaSEN a întrebat:

Daca imi cumpar o cartela frog si activez optiunea cu internet nelimitat la 6 euro.
Am vreo restrictie?
Adica sa pot folosii netu doar de pe safari... sau chestii din astea?
multumesc!

6 răspunsuri:
| fyrelord a răspuns:

Nu.

| Exio a răspuns:

Poti folosi internetul cum vrei. Orice aplicatie care are nevoie de internet va functiona fara probleme.

| FaraSperantaSEN explică (pentru Exio):

Sa inteleg ca pot folsii netu oricand vreau si oricum vreaubig grin... si vruiam sa stiu exista setari pentru galaxy gio? sau daca nu... care sunt, si cum le faclaughing?

| ciprian2097 a răspuns:

Bai copilule, telefonul trebuie sa fie compatibil cu serviciu de net de la cosmote ' web'n'walk'. Si eu am avut o colega care are iPhone 4 si nu ii mergea.Si-a hack-uit telefonul si acum ii merge netu ca un **** mare.asa ca nu incarca sa il hack-uiesti.winking

| FaraSperantaSEN explică (pentru ciprian2097):

Vrb draq frumos... telefonul meu e compatibil cu web`n`walk

| Exio a răspuns (pentru FaraSperantaSEN):

Telefonul tau este compatibil cu web'n'walk... doar nu e de pe timpul lu' Ceausescu. Daca nu stii cum sa faci setarile poti sa te duci cu el la Germanos, eu asa am facut cu N8-ul meu.