| marcela290 a întrebat:

Daca imi fac acum un abonament la Vodafone/Orange/Telekom trebuie sa platesc ceva daca vreau sa imi iau un tel la 0 euro? trebuie sa platesc ceva pe loc?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă telefonul pe care-l achiziţionezi este la 0 euro, atunci NU plăteşti nimic în acel moment!
Dar, să fii atentă că, în general, în termen de vreo 2 săptămâni îţi vine prima factură...

Toate cele bune.

| umbra09 a răspuns:

Depinde de valoarea telefonului si de valoarea abonamentului...

| anonymous00702 a răspuns:

Buna, daca vrei sa-ti faci un abonament pentru Vodafone nu trebuie sa platesti doar 1 euro pentru unele telefoane dar eu ti-as recomanda sa-ti faci abonament la Vodafone Smart 4 mini
Eu am tel-ul acesta si ma multumit in ceea ce am facut.
Abonamentul este de 11 euro (48 ron) pe luna timp de 2 ani. https://www.vodafone.ro/......mini-negru

FUNDA