| KiLLYoUMTFK a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un Samsung Galaxy S7 edge la abonament de la Telekom sau Orange.
Problema este ca nu stiu daca atunci cand il cumpar trebuie sa platesc mai mult de cat costa abonamentul lunar ( 40 euro pe luna timp de 2 ani ).
de exemplu daca m-as duce acum sa iau telefonul, as plati 40 euro ( pretul abonamentului lunar ) sau 600 700 de lei? ( sau chiar mai mult )...

1 răspuns:
| murgumarius a răspuns:

Niciodata abonamentul + telefonul nu ti le va da vreun operator de telefonie gratuit sau pe bani putini. Daca faci un calcul, o sa ti le vanda cel putin dublu.
bafta