| TumblrAddict a întrebat:

Daca imi iau un iPhone din Germania si are inauntru cartela de Germania, pot sa schimb cartela intr-una de Romania si pot sa schimb limba telefonului?
Si se poate scoate carcasa de pe spate?

Răspuns Câştigător
| Stella17 a răspuns:

Buna si tata a luat un iPhone din franta cu cartela din franta si a schimbat limba in romana si cartela, carcasa nu stiu daca se poate scoate.

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru Stella17):

Carcasa se poate scoate. Ai nevoie de o surubelnita speciala pentru acele doua suruburi de langa iesirea sunetului, si atatwinking

| Stella17 a răspuns (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

Merci de ajutor

3 răspunsuri:
| Mihai_Alexandru_Anca_1957 a răspuns:

Poate e blocat in reteaua lor o2 sau altele ...iti recomand sa intrebi magazinul