| Anna_Ana_1990 a întrebat:

Daca mi-a fost blocat nr de tel de catre cineva de ce atunci cand ii trimit mesaje primesc raport de livare ca l-a primit? M-a blocat sau nu?

4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Te-a blocat însă telefonul tău nu știe asta.
Primești confirmare pentru că mesajul a fost trimis către furnizor(centrală) și șters fiindcă canalul ce duce la destinatar a fost "închis".

| EcceHomo a răspuns (pentru LPCTSTR):

Nu mai există deținuți politici, nu mai există nici canale.happy

| LPCTSTR a răspuns (pentru EcceHomo):

Bine punctat!
Domeniul greșit!

| serban57 a răspuns:

Daca un numar de telefon este blocat, telefonul nu ia in considerare mesajele si apelurile. Daca suni, iti va da ocupat, iar daca trimiti mesaj, va fi trimis, dar telefonul acestuia il va sterge automat.