| PaulTalent a întrebat:

Daca mi-a fost furat telefonul(Samsung Galaxy S3) si nu mi-am activat optiunea aia "FindMyPhone", mai am vreo sansa sa il gasesc? Am auzit de la cateva persoane ca te poti duce la politie cu ceva cod si au ei un gps prin care il vede...este adevarat?

3 răspunsuri:
| DaftPunk a răspuns:

Da, asta cu codul IMEI, te duci la aia de unde ai cartela, dar nu se vor implica, desi pot.

| faverte a răspuns:

Da se poate tata a facut ceva de genu asta
dar daca nu cunosti pe cineva in politie o sa-ti fie mai greu

| PaulTalent explică:

W8...ce cartela? cartela Orange, Vodafone and shits like this? daca da, doara nu ii prost hotu sa lase cartela in telefon