| musli a întrebat:

Daca pe site-ul Online-tel.ro pretul telefonului Samsung galaxy S3 este de 1600 http://online-tel.ro/index.php?route=product/product&pro duct_id=673 Care credeti ca va fi pretul telefonului in toamna acestui an?

Răspuns Câştigător
| deutza96 a răspuns:

Eu zic ca ar fi bine sa astepti pana atunci. cu siguranta vor scadea preturile mult mai mult. nu se stie cat dar vor scadea sigur.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Chiar dacă preţul va scădea până în toamnă, scăderea NU va fi semnificativă!

Toate cele bune.

| Vvistula a răspuns:

Da ai putea sa astepti pana la toamna, poate o sa mai scada pretul insa o sa apara alte telefoane mult mai performante