| nanemernicc a întrebat:

Daca vorbesc cu cineva la telefon iar in acest timp ma suna altcineva... cum fac sa pot sa vad ca ma suna o alta persoana? Daca se poate... cum fac asta pe Android 5.1? Allview easy 5 Multumesc anticipat

1 răspuns:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

La orice telefon se inregistreaza in jurnal de apeluri cu sageata intoarsa rosie, ora, depinde si de tel si cum e setat. Si pe cutia de scobitori cred ca scrie cum si la ce se foloseste dar la tel?! e greu de citit.